O mnie

KIM JESTEM?

Nazywam się Robert Skiba. Jestem doświadczonym marketerem internetowym. Tutaj, na mojej stronie internetowej dzielę się moimi doświadczeniami w zakresie wykorzystania sprzedaży internetowej. Informacje te kieruję szczególnie do osób, których pasją jest to czym się zajmują oraz które pragną osiągnąć w swojej dziedzinie sukces. Moją rolą jest pomoc w rozwoju oraz wsparcie w osiągnięciu szczytu sprzedaży, również w internecie. Nauczę Cię jak wykorzystać do sprzedaży technologię internetową, która wyróżnia się ogromnymi możliwości!

Internet jest pomocny w budowaniu relacji z klientem; właściwie wykorzystany powoduje zbliżenie firmy i jej klientów. Internet dostarcza wiele korzyści obu stronom. Konsumenci uzyskują bogatą informację porównawczą dotyczącą firm, produktów, cen. Mogą szybko i wygodnie wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Firmom zaś marketing internetowy pozwala zredukować koszty.

DLACZEGO SPRZEDAŻ INTERNETOWA?

Internet jest pomocny w budowaniu relacji z klientem. Właściwie wykorzystany powoduje zbliżenie firmy i jej klientów. Dodatkowo, internet dostarcza wiele korzyści obu stronom. Konsumenci uzyskują bogatą informację porównawczą dotyczącą firm, produktów, cen. Mogą szybko i wygodnie wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Firmom zaś marketing internetowy pozwala zredukować koszty. Podstawową siłą Internetu przy budowaniu stosunków z klientami jest brak wzrostu kosztów wraz ze wzrostem liczby odbiorców. Internet jako medium globalne ułatwia również dotarcie do nowych klientów oraz stwarza możliwość poszerzenia rynków zbytu.

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Z wielu obserwacji, a zwłaszcza własnego doświadczenia śmiało mogę powiedzieć, że same chęci niestety do osiągnięcia sukcesu w marketingu internetowym nie wystarczą. Niezwykły rozwój nowych technologii zmienia cały rynek. Co roku, do internetu przeprowadza się coraz więcej tradycyjnych biznesów, przez co dzisiaj nie ma już praktycznie firmy, która podważa istnienie w sieci.

To właśnie dlatego, jako doświadczony specjalista w tej dziedzinie oferuję pomoc, aby ułatwić klientom zwiększenie sprzedaży. Specjalizuję się w marketingu internetowym, marketingu rekomendacyjnym, prowadzeniu sprzedaży w sieci, reklamie na Facebooku oraz wykorzystywaniu narzędzi do automatyzacji pracy. To nie są tylko narzędzia, ale przede wszystkim szkolenia związane z wykorzystaniem udostępnionymi narzędziami.

Ilośc zadowolonych klientów

231

Ilość ukończonych projektów

421

Ilość trwających projektów

32

Ilość doświadczenia w latach

11

MOJE KWALIFIKACJE

Zmiany zachodzące w otaczającym nas świcie postępują z taką prędkością, że bycie na bieżąco wymaga poświęcenia wiele czasu danej dziedzinie. Priorytetem staje się doskonalenie wyłącznie w wiodącym dla nas temacie, a w reszcie bazujemy na odpowiednich kwalifikacjach innych. Ciągłe doskonalenie się, w dzisiejszych czasach to naturalna prawidłowość. Dzięki temu rośnie nasza atrakcyjność zawodowa, ale nie tylko. Poszerzanie wiedzy i umiejętności procentuje także w każdej innej dziedzinie naszego życia. To właśnie dlatego regularnie się szkole, stale podnosząc swoje umiejętności. Szkolenia, w których uczestniczyłem od 2010 roku: