Zaznacz stronę

Jak otworzyć i rozwinąć pierwszy biznes internetowy,

który nie wymaga od nas posiadania własnych

produktów oraz działalności gospodarczej.

 

k

Strategia biznesowa

Dowiesz się w jaki sposób zbudować Swój Własny rentowny model biznesowy. Masz dość swojej aktualnej pracy i chciałbyś zacząć po godzinach budować coś, co po jakimś czasie pozwoli Ci ją rzucić.

Zapoznam Cię z modelem softmarketingu.

Otrzymasz prosty plan działania z instrukcjami – będziesz widzieć, co dokładnie należy wykonać, aby zacząć zarabiać w Internecie za pomocą nowego modelu biznesu. 

g

Poznaj Strategie, Taktyki i Sposoby, Które Działają Na Polskim i Europejskim Rynku

Otrzymasz swój własny sklep internetowy w pełni wyposażony oraz system do automatyzacji biznesu.

Ilość dni w projekcie

Otwarte nowe sklepy internetowe w miesiącu

Ilość partnerów

Aktywny obrót miesięczny

Wiem, nie każdy ma takie efekty? Oto dlaczego:

Czy zastanawiasz się , dlaczego pomimo tego, że tak ciężko pracujesz brakuje Tobie pieniędzy, poczucia bezpieczeństwa a przede wszystkim stabilności. Ile razy myślałeś jeszcze kilka lat i będę mógł zwolnić a tym czasem zamiast lepiej jest coraz gorzej a wręcz po zastanowieniu okazuje się, że nie masz żadnych oszczędności. To prawda, że wciąż wiele osób ma problem, by związać koniec z końcem.

To również prawda, że bardzo trudno jest oszczędzać, gdy zarabia się mało. Co tu dużo kryć – życie jest do kitu, gdy na nic nas nie stać! W takiej sytuacji można oczywiście tkwić, narzekać i szukać usprawiedliwienia, że ludzie mało zarabiają i w ogóle jest ciężko.

 

Pomyśl gdybyś z jakiegoś powodu przestał pracować, ile miesięcy dzieli Cię od bankructwa. Mamy coraz mniej czasu dla siebie, dlatego nie szukamy kolejnej pracy ani kolejnego biznesu, ale konkretnego rozwiązania, aby mieć życie dla siebie. Szukasz odpowiedzi na to, w jaki sposób najlepiej uzyskać satysfakcjonujące rezultaty finansowe oraz przy tym cieszyć się zdrowiem?

Chciałem się szczerze zapytać Chcesz zarobić milion złotych rocznie? ….. Wystarczy sprzedać dowolne rozwiązanie za 200 złotych pięciu tysiącom klientów. Czy nie genialne rozwiązanie 😊 Pomyśl przez chwile czy jest możliwe zdobycie tysiąca czy pięciu tysięcy klientów w skali globalnej?

Na pewno!

Można próbować, poszukując sposobów na rozwiązanie ich problemów, za co będą chcieli zapłacić. Sprawdźmy fakty, każdego miesiąca wiele takich osób jak ty zaczyna budować biznes online. Właściwie dziś jest więcej osób osiągających niebywały sukces za pomocą Internetu niż kiedykolwiek a ty słyszysz wciąż w głowie.

Dlaczego mi się nie udaje? Ile razy zastanawiałeś się, skąd Ci ludzie mają tyle pieniędzy? Jeżdżą nowiuteńkimi autami, takimi prosto z salonu. Podróżują kilka razy w roku i to do najbardziej odległych miejsc na świecie. Noszą markowe ubrania i stać ich na drogie gadżety. Ile razy rozmyślałeś, gdzie tu znaleźć taką pracę, jaką mają oni?

Miesięcznie wysokie zarobki, które są równe Twoim półrocznym dochodom lub nawet je przekraczają. Ile razy próbowałeś zwiększyć swoje wynagrodzenie i znaleźć się przynajmniej w średniej klasie społecznej?

Mieć lepszy status finansowy i po prostu przestać się martwić o rachunki. Żyć na poziomie, komfortowo, kupując wszystko co chcesz, a nie wyłącznie to co potrzeba. Mając ten luz psychiczny, że nie musisz ciągle sobie czegoś odmawiać, odkładać cały czas grosz do grosza, czy też gdzieś od kogoś się zapożyczać.

A teraz odpowiedz sobie na pytanie, ile jeszcze razy zamierzasz biernie siedzieć i dumać w fotelu, nie podejmując żadnego działania. Rozpaczać nad tym co jest z Twoim życiem nie tak, czego Ci brak. Porównywać się do innych, umniejszając przy tym własnym możliwościom, robiąc z siebie ofiarę. Przeklinać los czy też zazdrościć innym i płakać dalej nad swą niedolą. Przecież czytasz te wszystkie blogi, książki, chodzisz na szkolenia, obserwujesz i uczysz się od różnych trenerów rozwoju osobistego, a wolnym czasie słuchasz audiobooków.

 

Dlaczego, skoro tyle już wiesz, to nadal nie masz wyraźnych efektów?

 

Założyłeś bloga, ale nikt go nie czyta…. Zacząłeś działać w biznesie MLM albo w jakimś programie partnerskim, ale ciągle tylko słyszałeś NIE, to stwierdziłeś, że to bez sensu. Może założyłeś kanał na YouTube, bo to teraz takie modne? Brzmi znajomo? Czy to nie jest również Twoja historia?

Jeżeli prowadzisz firmę, która dobrze prosperuje, jeżeli działasz w marketingu sieciowym i z miesiąca na miesiąc Twoje struktury rosną w siłę, jeżeli pracujesz świetnej korporacji i jesteś szczęśliwy albo pracujesz na etacie i jesteś zadowolony i nie chcesz tego zmieniać to ta propozycja NIE JEST DLA CIEBIE. Poważnie, wróć do tego co robisz najlepiej. Szczerze Ci gratuluję. Ta informacja jest dla tych, którzy od lat próbują się wybić w biznesie, ebiznesie, blogowaniu, marketingu sieciowym, korporacji czy na etacie  ale cały czas są w tym samym miejscu.

 

 

Pokaże Tobie w jaki sposób można otworzyć swój pierwszy biznes za pomocą internet, bez działalności gospodarczej i własnych produktów.

 

Wiesz, dlaczego nie masz efektów?

 Nie masz efektów, bo się nie słuchasz, kombinujesz, przeskakujesz z kwiatka na kwiatek w poszukiwaniu “magicznej pigułki” i wymyślasz koło na nowo.

Wydrukuj sobie to zdanie i powieś nad monitorem albo wrzuć na tapetę, żeby wreszcie do Ciebie dotarło, że taka praca nigdy nie doprowadzi Cię do konkretnych wyników.

Sam przez to przechodziłem za nim odkryłem ze nie tędy droga.

Pracowałem wtedy jeszcze w Polsce w firmie poligraficznej na 3 zmiany i zastanawiałem się nad tym, jak mogę poprawić swoją kondycję finansową. Więc wyjechałem do Anglii, gdzie także pracowałem w filmie poligraficznej. Faktem jednak jest ze myślałem ze wyjazd do Anglii poprawi całkowicie moje finanse i da mi wolność finansowa o której tak zawsze marzyłem. Po 3 latach pracy zorientowałem się, że pracuje na 3 zmiany, po 14 godzin z dojazdami, czasami 7 dni w tygodniu. Przerażał mnie fakt takiego życia był daleki od mojej wizji życiowej, może zarabiałem więcej, ale nie miałem kompletnie czasu i była to wręcz harówka więc zacząłem szukać innych rozwiązań…

 

Pewnego dnia w moje ręce wpadła książka pt. „Sekret”, która całkowicie zmieniła mój sposób myślenia oraz całe moje przyszłe życie.

Dzięki temu zacząłem szukać innej drogi, czegoś poza etatem, co może zagwarantować mi stabilny i pasywny dochód. Przyznam, że nie było łatwo, ale stopniowo, małymi krokami zacząłem odkrywać świat Internetu…

Okazało się, że mogę pracować wszędzie tam, gdzie miałem dostęp do laptopa i łącza internetowego.

Co prawda, nie wiedziałem jeszcze jak się za to wszystko zabrać i minęło jeszcze sporo czasu zanim nauczyłem się wykorzystywać nowe technologie i zacząłem czerpać zyski, ale i tak zapowiadało się to fantastycznie. No i się zaczęło…

Od tej chwili każdego dnia studiowałem tysiące nowych materiałów i zacząłem się uczyć od prawdziwych ekspertów: przeczytałem wiele książek, przerobiłem dziesiątki szkoleń zarówno tych odpłatnych, jak i darmowych.

W Internecie jest naprawdę sporo okazji do zarobienia pieniędzy – ofert naprawdę nie brakowało i miałem wrażenie, że chyba każdy próbuje sprzedać mi swój super sposób na zarabianie pieniędzy.

Od 2012 roku wydałem kilkanaście tysięcy złotych na przeróżne szkolenia i oferty biznesowe. Przyłączyłem się praktycznie do każdego biznesu, którego oferta wydawała mi się atrakcyjna… co prawda z większości nic nie wyszło, ale dzięki temu zdobyłem dużo doświadczenia.

Popełniłem po drodze również masę błędów. Niektóre były drobne, za inne musiałem zapłacić mniej lub więcej pieniędzy, ale chyba najgorsze były te, które kosztowały mnie sporo włożonego czasu.

Osobiście jakoś mniej dotkliwe jest dla mnie to, że włożyłem w coś pieniądze i inwestycja okazała się błędna, niż to, że pracowałem nad czymś kilka miesięcy i rezultaty były dalekie od oczekiwanych.

 

Byłem Zmęczony I Sfrustrowany, Ale Czułem, Że Przełom Jest Naprawdę Blisko…

 

Nagle zacząłem otrzymywać na maila powiadomienia o naliczonej prowizji za produkty partnerskie, które wtedy sprzedawałem.

Zauważyłem, że w Internecie faktycznie można zarabiać prawdziwe pieniądze.

Oczywiście nie zacząłem zarabiać z dnia na dzień, ale cały czas zadawałem sobie nurtujące mnie pytanie: co decyduje o tym, że niektórzy ludzie są w stanie generować pięcio czy sześciocyfrowe kwoty miesięcznie wykorzystując Internet do działalności marketingowej?

W tamtym czasie już zdążyłem rozprawić się z mitem, że jedynie słuszna droga do wysokich zarobków to wyjechanie za pracą zagranice.

Pamiętam, że natrafiłem wtedy na historię człowieka, który w ciągu jednej chwili zbankrutował i miał 200 000 zł długu, a korzystając wyłącznie z Internetu wyszedł całkowicie z długu. Dziś jego zarobki wynoszą 30 000 zł miesięcznie i nadal rosną z samej działalności internetowej.

Kiedyś wsadzałem takie historyjki między bajki, ale ta konkretna opowieść zrobiła na mnie duże wrażenie, bo… znam dobrze człowieka, który ją przytaczał na swojej stronie.

A tym człowiekiem jest Tomasz Damian, który jest moim partnerem biznesowym a zarazem przyjacielem.

Spędziłem kilka miesięcy nie robiąc nic innego niż badanie i analizowanie przypadków kilku ludzi, którzy przeszli drogę od tzw. zera do silnej pozycji finansowej praktycznie w ciągu kilku lub kilkunastu miesięcy.

Po jakimś czasie już wiedziałem, że historie te są prawdziwe. Co więcej, wiedziałem już dokładnie jak oni to zrobili.

 Czy faktycznie można przejść taką drogę w kilka miesięcy, żeby uzyskać całkowitą niezależność – ale nie tylko finansową!

Teraz powiem ci, co odkryłem w trakcie kilku miesięcy moich “studiów”: ludzie, których historii przyglądałem się, w pewnym momencie zaczęli stosować system, który okazał się sprawdzać niezależnie od branży, niszy, kraju czy kultury. Co więcej, system ów umożliwia powtarzalność skutków przy zastosowaniu kilku tylko metod marketingowych, a co ciekawe, dodatkowo pojawiał się efekt kumulacji – jeden sukces zwiększał szansę i rozmiar następnego, etc.

“Odkrycie” i – co ważniejsze – zastosowanie tego systemu dosłownie zmieniło moje życie.”

​Inni tracą, ale Ty możesz na tym zyskać. 

Drogi przyjacielu, jeżeli kiedykolwiek chciałeś zacząć budować swój biznes online, masz za sobą nie udane próby, bezskuteczne inwestycję, nietrafionych partnerów do biznesu, to Twój problem wreszcie się skończył! Nie jestem kolejnym samozwańczym ekspertem, który wczoraj pojawił się na rynku i uczy o biznesie. Prawdopodobnie w ciągu ostatnich 3 lat wydałem więcej na marketing, niż wszyscy Ci “eksperci” razem wzięci.

Zobacz Jakie Masz Alternatywy…

Możesz na własną rękę próbować znaleźć rozwiązanie i całą tą układankę złożyć w jedną, dobrze działającą całość. Jest to możliwe, ale to najtrudniejszy sposób. Masz dużo wytrwałości? Będzie Ci potrzebna. Teoretycznie to jest darmowy sposób, ale w praktyce może się okazać, że jest najkosztowniejszy. Przede wszystkim kosztuje bardzo dużo czasu i nerwów. Po drodze można popełnić dużo kosztownych błędów.

A teraz pokażę Ci co ten projekt może dla Ciebie zrobić:

Jeżeli masz któryś z tych problemów:

Brakuje Ci gotówki z miesiąca na miesiąc?

Masz trochę wolnego czasu i nie wiesz jak go poświecić?

Szukasz pomysłu na siebie lub biznes?

Masz pomysł na biznes ale nie wiesz jak go sprawdzić?

Chcesz wystartować z biznesem ale nie wiesz jak?

Próbowałeś już robić biznes, ale trafiłeś na nieodpowiednie osoby, które Ci nie pomogły?

 

Zacznij realizować swoje marzenia z nami!

Otrzymasz praktyczne rozwiązania na Facebooka Messenger