Zaznacz stronę

 Odczuwam ból, cierpię, otwieram oczy. Słyszę ten cichy głos, który mi wciąż w głowie powtarza, że urzeczywistniam zwycięstwo, nigdy się nie podaję. Nie odczuwam strachu, który mnie paraliżuje, nie boje się nikogo, ponieważ tworze zdobywcę.

Posiadam wewnętrzny ogień, który rośnie. Gdy masz w sobie ten wewnętrzny ogień…wszystko jest możliwe. Rzecz polega na tym by odnaleźć wewnątrz siebie. Siłę psychiczna …i fizyczną. By mieć pewność i pokonać przeszkody. Większość ludzi boi się wyjść i zrobić to co kochają. Boją się gonić za marzeniami, ale tym jest życie -marzeniami.

Zmiana nie jest czymś, co ma Cię zmiażdżyć i zabrać chęć życia. To coś inspirującego przecież – zaczynasz na nowo, ulepszasz swoje życie, udoskonalasz siebie. Robisz dla siebie i dla świata same dobre rzeczy! Ciesz się tym, że podejmujesz działania i myśl pozytywnie o sobie i zmianach. Jeśli dzisiaj poległeś, powiedz sobie trudno i dołóż wszelkich starań, aby jutro ulepszenie sprawić.

Odnalazłeś pewność udowadniając, że robienie tego co kochasz czyni Cię lepsza i silniejsza osobą. Zycie z wewnętrznym ogniem to samodzielne utrzymywanie swojej motywacji, bo nikt inny za Ciebie tego nie zrobi. To musi być pierwsza rzecz o której myślisz i ostatnia, o której myślisz zanim zaśniesz. Niektóre rzeczy mogą wydawać się niemożliwe, ale dla Ciebie najmniejsze kroki mogą równać się największym skokom.

>>>Przestań tylko chcieć – wejdź w linka i dowiedz się jak  zacząć działać<<<

Nie pozwól pisać swojego życia. Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. Ale życia nie wolno prowadzić w taki sposób. Uważam, że jedna z najpotężniejszych mocy na świecie jest wola człowieka wierzącego w siebie, wytyczającego sobie ambitne cele, uzyskującego od życia to, czego pragnie. „Mogę”. To potężne słowo: mogę. Wszelkie prawa zastrzeżone Słowa mają potężną moc. Odpowiednio dobrane potrafią budować naszą pewność siebie oraz poprawić relacje z innymi ludźmi. Nieodpowiednio dobrane mogą przyćmić pozostałą część naszej wypowiedzi.

Każdy z nas żyje w swojej rzeczywistości, we własnym umyśle, w świecie zupełnie różnym od świata innych osób. Biorąc coś do siebie, zakładasz, że otoczenie wie, jak wygląda twój świat. Jednak to, co mówią i robią inni oraz opinie, które wygłaszają, wynika z ich przekonań, które zachowują tylko w swoim umyśle. Nie daj sobie wmówić kim masz być, jaka będzie twoja przyszłość. Każdy z nas ma w sobie wewnętrzny ogień, taka jest po prostu nasza natura.

Chociaż często o tym zapominamy ze opowieść o sile wewnętrznego ognia która potrafi przenosić góry to opowieść o każdym z nas. Masz w sobie coś specjalnego, talenty, umiejętności które są głęboko ukryte. Najpierw musisz odnaleźć swoje powołanie, zdecydować co naprawdę tak kochasz. Pamiętaj nie słuchaj wątpiących. Ile razy słyszałeś: nie możesz zrobić tego, tamtego, ale Twój wewnętrzny ogień, który jest głęboko ukryty w tobie mówi ci cały czas. TAK, MOŻESZ! Chce żebyś pomyślał o swoim celu, o tym czego chcesz.

Chce żebyś to zobaczył oczami wyobraźni. Powtarzaj to każdego dnia: Mogę to zrobić. Mogę to sprawić, żeby to się stało. I nigdy się nie podam. Dlaczego? Ponieważ urodziłem się zdobywca marzeń. Twój wewnętrzny ogień cichym głosem przypomina ci, że się urodziłeś zwycięzcą. Brałeś udział w biegu, gdzie było miliony przeciwników, nie dziesięciu czy stu, ale miliony pamiętasz? Bieg, który odbywał się w ciemnościach. Przypomnij sobie ten czas, który wymazałeś z pamięci. Słyszysz odliczanie 3…,2…, 1…START! Ruszasz po ciemku! Biegniesz, ile sił, walczysz o pozycje.

>>>Przestań tylko chcieć – wejdź w linka i dowiedz się jak  zacząć działać<<<

Przewracasz się, ale wstajesz. Kontynuujesz bieg mimo strachu, Wszelkie prawa zastrzeżone wierzysz głęboko, że wygrasz słyszysz głos: Mogę tego dokonać. Stawiasz czoła przeciwnikom, którzy próbują Cię przewracać, którzy śmieją się, ale ty sobie powtarzasz poradzę sobie. Nie znasz drogi, po której biegniesz, ale wiesz ze musisz podążać przed siebie! To Twój czas to najważniejsza chwila w twoim życiu. Jeżeli przegrasz to wiesz, że przegrasz wszystko. Gdzie leży Twój kres możliwości? Za każdym razem, kiedy myślisz ze dałeś z siebie wszystko, okłamujesz samego siebie. Nie oto chodzi ze będziesz miał chwile zwątpienia i podania się.

Twoje przeznaczenie kryje się daleko poza Twoimi ograniczeniami stworzonymi przez Ciebie. Walczysz z przeciwnikiem, którego nie możesz zobaczyć, ale możesz poczuć, jak Ci depcze po piętach, czyż nie? Czujesz oddech na swoim karku…Wiesz kim on jest? To TY to twoje leki, twoje kompleksy, twoje wątpliwości, wszystkie zgrupowane niczym pluton egzekucyjny gotowe cię znieś z powierzchni ziemi, ale ty nie tracisz nadziei, mimo że nie są łatwe do pokonania, ale ty wiesz o co walczysz. Powtarzasz, dlaczego nie mam wygrać, nie widzę powodu, czego bym miał tego nie zrobić. Czy sobie już przypomniałeś wygrałeś ten bieg, wygrałeś życie.

Byłeś najszybszym plemnikiem pośród innych milionów plemników. Pamiętaj o tym jesteś urodzony zwycięzcą. Musisz sobie w pełni uświadomić, że urodziłeś się zwycięzcą, a wtedy będziesz mógł zacząć zmieniać świat! Zamiast tego tworzymy ograniczenia większość z nich nie ma szans w starciu z nasza wolą, ale kiedy zbyt długo słuchamy, że jesteśmy słabi zaczynamy w to wierzyć. Jesteśmy tak głęboko zaślepieni przez uwarunkowania naszego społeczeństwa prowadzonego przez ego, że staliśmy się ślepi na intuicyjne podpowiedzi pochodzące od naszego podświadomego umysłu. Słuchamy tylko natarczywych wskazówek z niższych poziomów świadomości ego. Ograniczone myślenie jest powodem wszelkich nieszczęść w twoim życiu w przeszłości, a także unieszczęśliwia cię w teraźniejszości. Czy pozwolisz, byś w przyszłości był Wszelkie prawa zastrzeżone nieszczęśliwy, czy podejmiesz raczej decyzje o zmianie właśnie tu i teraz? Czas na całkowite odrzucenie wszystkich negatywnych i ograniczających przekonań uwarunkowanych przeszłością. Zacznij teraz! Tylko marzenia mogą przypomnieć jacy jesteśmy naprawdę. Spójrz na swoje życie. Cokolwiek udało ci się osiągnąć aż do teraz, to potwierdza, że twoje życie działa.

Cokolwiek osiągnąłeś to wszystko wyszło od Ciebie. To wszystko rezultat tego, jaką osoba się stałeś. To rezultat Twoich wyborów. To rezultat Twojego świadomego działania. Teraz musisz zapytać samego siebie, czy satysfakcjonują Cię te osiągniecie? Czy właśnie tego chcesz? Jeśli chcesz otrzymywać to, co teraz otrzymujesz, to dalej rób to co robisz. Musisz być gotowy na zmianę twoich działań. Twoje życie działa. Jednym z głównych problemów z jakimi możemy się spotkać jest urzeczywistnianie negatywnych rzeczy przez naszą podświadomość.

Na wierzch wychodzą nasze lęki, złe samopoczucie czy stres. Wszystko to jest w naszych rękach i możemy nad tym zapanować. Pewne rzeczy oczywiście musimy przepracować, ale nie chodzi tu o to by użerać się z nimi cały czas tylko zrozumieć i puścić je wolno tak by mogły przyjść do nas sytuacje i rzeczy, których pragniemy. Droga do sukcesu rzadko jest prosta. Każdy, kto osiągnął go w jakiejkolwiek dziedzinie, przyzna, że nie była to łatwa podróż.

Przeszkody, ślepe uliczki, rozczarowania, złe decyzje oraz porażki to najczęściej odskocznie, które pozwalają budować ścieżkę do sukcesu. Musisz urodzić się mentalnie na nowo. Większość ludzi żyje tak jakby nie wierzyła, że mogą mieć więcej niż maja teraz. Akceptują rzeczywistość taką jaką dostali. Masz w sobie coś specjalnego, talenty, umiejętności, o których nawet nie wiesz, że Wszelkie prawa zastrzeżone je posiadasz. Najpierw musisz odnaleźć w sobie pasje, zdecydować co naprawdę kochasz.

Najtrudniej jest zacząć. Bo przyzwyczajenie, rutyna, czy choćby nawet ta oklepana codzienność wciąga… Siłą przyzwyczajenia. Dlatego wiele wspaniałych marzeń ogóle nierealizowanych. Czekają na swoją kolej. Nabierają mocy urzędowej. Nigdy nie zmienisz nic w swoim życiu, dopóki nie zmienisz tego co robisz codziennie. Cokolwiek robisz dzisiaj to przygotowanie tego, co będzie jutro. Przygotowujesz się na lepsze, czy na gorsze? Piszesz w głowie scenariusz dobry czy raczej pesymistyczny? Ktoś kiedyś dał mi bezcenną radę: codziennie poświęć 30 minut na to, co chcesz robić w przyszłości, co może zmienić twoje życie, co pomoże osiągnąć wymarzony cel.

Ciąg dalszy w moim e-booku który możesz za darmo ściągnąć:kliknij obrazek!!!